Klasické lakovací kabiny Saima

Lakovací a vypalovací kabiny SAIMA jsou určeny pro zákazníky, kde je kladen požadavek především na dobrý poměr cena/výkon. Tyto kabiny jsou vyráběny v Itálii v továrně s dlouholetou tradicí výroby lakoven. Komponety, ze kterých se kabina SAIMA skládá jsou bud vlastní výroby (stěnové nebo stropní panely, strojovny, nosná konstrukce) nebo od renomovaných světových výrobců - elektonika Schneider, servophovy BELIMO, hořáky RIELLO nebo BALTOUR. Výkonová výměna vzduchu začíná na 18.000m3/h a končí na 36.000m3/h u stadardních rozměrů, u industriálních kabin Grandi Mezi je výkon strojoven až 90.000m3/h dle zvolené délky.

Jako jedna z mála firem nabízí tato značka volbu typu strojoven - středotlak/nizkotlak (viz technické info). Samozřejmostí je zákaznická volba přímého ohřevu/klasického výměníkového systému (viz technické info) a různých volitelných vylepšení, jako je pneumatická podlaha, frekvenční měniče otáček el.motorů, automatické řízení přetlaků v kabině, dotykové obrazovky ovládání.

Všechny tyto volitelné doplňky samozřejmě navyšují cenu základní výbavy a je nutno zvážit jejich využití v při lakování. (viz technické info rady)

Kabiny v kategorii